Asset Publisher Asset Publisher

Witaj szkoło

"Czym skorupka za młodu nasiąknie ..." zapraszamy do skorzystania z naszej leśnej oferty edukacyjnej.

"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem" powiedział Konfucjusz i miał rację. Najlepszą formą nauki otaczającego nas świata i przyrody jest poznawanie za pomocą wszystkich zmysłów. Edukacja przyrodniczo-leśna, prowadzona w nadleśnictwie, opiera się przede wszystkim na prowadzeniu zajęć terenowych, podczas których uczeń może "poczuć" przyrodę.

Zapraszamy szkoły z terenu Powiatu Górowskiego do współpracy w roku szkolnym 2019/2020.

W celu umówienia zajęć edukacyjnych prosimy o przesłanie na adres: goraslaska@poznan.lasy.gov.pl lub doręczenie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Podawle 31, 56-200 Góra lub złożenie w sekretariacie nadleśnictwa pisemnego zgłoszenia.


Edukacja

Edukacja leśna na terenie Nadleśnictwa Góra Śląska prowadzona jest z wykorzystaniem sali dydaktycznej oraz terenowych obiektów turystyczno-edukacyjnych.

Edukacją leśną w Nadleśnictwie zajmuje się sp. SL Barbara Chrystman-Kurzawa tel. (65) 543 23 59

e-mail: barbara.chrystman-kurzawa@poznan.lasy.gov.pl

W celu umówienia zajęć edukacyjnych prosimy o przesłanie pisemnego zgłoszenia na adres: goraslaska@poznan.lasy.gov.pl lub jego doręczenie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Podawle 31, 56-200 Góra lub złożenie w sekretariacie nadleśnictwa.