Aktualności Aktualności

"Wczoraj i dziś - historia w lesie zapisana"

Konkurs fotograficzny - na zgłoszenia czekamy do 31.10.2024 r.

Nadleśnictwo Góra Śląska ogłasza konkurs fotograficzny pn. "Wczoraj i dziś - historia w lesie zapisana".

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych.

W ramach Konkursu należy wykonać dwie fotografie tego samego obiektu na przestrzeni różnych pór roku lub na przestrzeni lat. Fotografie konkursowe przedstawiać mają tereny leśne, budynki lub budowle związane z gospodarką leśną, bądź też budynki, budowle lub ich pozostałości, niezwiązane z gospodarką leśną, ale znajdujące się obecnie w lesie.

Przynajmniej jedna fotografia konkursowa ma być wykonana samodzielnie, druga może być wykonana przez osobę trzecią lub znajdować się w zasobach osoby trzeciej, można wykorzystać zdjęcia archiwalne lub widokówki.

Warunkiem jest, aby obiekt przedstawiony na fotografiach znajdował się w zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Góra Śląska (w przybliżeniu obejmujący teren powiatu górowskiego).

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 2 prace obejmujące jeden obiekt przedstawiony na fotografiach w różnym czasie.

Prace należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: barbara.chrystman-kurzawa@poznan.lasy.gov.pl do dnia 31.10.2024 r. w temacie wpisując „Konkurs fotograficzny” wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1).

Szczegóły w regulaminie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.